ARK

Macera oyunları kategorisinde yer alan Survival Evolved mobil oyununda hayatta kalma becerilerinizi kullanın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut36M
  • Sürüm1.0.91
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciStudio Wildcard
ARK indir; Survival Evolved, macera oyunları arasında yer alan yüksek kaliteli bir mobil oyundur.

Survival Evolved, macera oyunları arasında yer alan yüksek kaliteli bir mobil oyundur. Bu macera dolu mobil oyun büyük bir oyun dünyası, yakalamanız ve evcilleştirmeniz için 80'den fazla eşsiz dinozor ve ilkel yaratıkları birleştirir. Her bir dinozorun görünümü, boyutu ve diğer özellikle bambaşkadır. Onları yakalamak hiç kolay olmayacak, hazır olun ve stratejiniz doğrultusunda hareket ederek onları bir bir yakalayın. Bir yandan dinozorları yakalamaya çalışırken bir yandan da hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bu ARK dönemindeki dünyadaki diğer oyuncular ve arkadaşlarla tanışmak, kabileler oluşturmak ve hayatta kalanların kolonilerini oluşturmak için birlikte çalışmak.

Survival Evolved, iOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek sıkılmadan heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz. Issız bir ada ve bilmediğiniz hayatta kalan insanlar sizi bekliyor. Oyun sahası size her an kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmış olup dikkatli bir şekilde hareket ederek ilerlemenize imkan tanıyacaktır. PC ve konsollardan tür tanımlayan maceraya dayanarak, ARK: Survival Evolved hayatta kalmak ve tek başına ya da silahsız olarak başladığınız gizemli bir adada gelişmek için meydan okuyor.

Barınak ve avlanmak için kaynak ve el sanatları araçlarını toplayın. Teklifinizi yapmak için dinozorları yakalayıp düzeltirken alanınızı genişletin. Online yeni arkadaşlar edin, aşiretler oluşturun ve insanlara ve mega yırtıcılara karşı savunmak için güçlü yapılar inşa edin. Kendinize ait kocaman bir dünya inşa etmek için adanın hayat veren ögelerini bir araya getirin. Diğer oyuncular ile ittifak kurun ve dinozorların peşinden birlikte gidin. Ne kadar çok dinozor toplarsanız bu hayatta kalma oyununda o kadar güçlü olacaksınız.

Hayatta kalmak için gelişmek zorundasınız. Adanın korunaklı bölgelerini keşfederek devasa bir yaşamı ve nefes kesici tarihi manzarayı keşfedin. Hayatta kalmanızı destekleyecek bir çok oyun ögesi ada içerisinde sizleri bekliyor olacak. Kazanmak için konsantre bir şekilde ilerleyin ve dinozorlara ulaşın ve onları evcilleştirerek işinize yarayacak bir konuma getirin. Ne kadar çok dinoyu bir araya getirirseniz Survival Evolved mobil oyununda kazanmaya o kadar yaklaşırsınız.


Hayatta kalmak için gerekli her türlü yolu kullanarak silahlar, giysiler ve eşyaların taşınması ve barınaklar inşa edilmesi, köyler, hatta büyük şehirler oluşturulması sizin becerilerinize kalmış bir durumdur. Oyunu oynamak için ister tek başınıza devam edin isterseniz de hayatta kalan diğer kişileri bularak birlikte hareket edin. Bu konuda hakkında seçim size kalmıştır. Büyük ölçekli bir çevrimiçi dünyada yüzlerce oyuncu ile gruplandırın ya da avlayın ya da tek oyunculu modda yalnız başına oynamayı seçin. Oyunda daha yüksek seviyelere çıkmak için var olan kabilelerden birini seçin ve onlarla birlik içerisinde hareket ederek oyunu kazanmaya odaklanın. Ne kadar geniş alana hakim olursanız oyunda o kadar başarılı bir noktaya gelirsiniz.

ARK indir